AKINSOFT Restoran Çözümleri

Image
Image

Restoran Yönetimi

Restoran masa ve müşteri takibi yapmanıza olanak sağlayan tüm işletmeler için tasarlanmış WOLVOX Restoran Yönetimi ile tüm süreçleri takip edin.

 

Program Özellikleri

WOLVOX Restoran Yönetimi ile daha verimli çalışmak , karlılığı ve hizmet kalitesini artırmak artık çok kolay.

 
 

Self Servis - Toplu Satış

Seçtiğiniz masalara toplu ürün satışı gerçekleştirin.

Self Servisin En Pratik Hali

Satışlarınızı en pratik şekilde tamamlayın

Franchise Yönetimi

Franchising sistemine sahip firmalarda satış bilgilerini tek bir noktada toplayın.

Franchising sistemine sahip firmalarda satış bilgilerinin franchise/ing işletmelerden alınarak, merkezi olarak tek bir noktada toplanabilmesini sağlamaktadır.

Caller ID Entegrasyonu

Telefonu kayıtlı olan müşterilerinizin telefonla verdikleri siparişleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Caller ID cihazının bulunduğu bilgisayarda çalışır ve kendine bağlı olan AKINSOFT programlarına caller id cihazından gelen arama bilgisinini gönderir.

Ön ödeme modülü

Programı üyelik sistemi olan işletmelere göre özelleştirin.

Üyelere ürünlerinden belli miktarlarda ve belli bir tarihe kadar ücretsiz yada indirimli kullandırmak isteyen firmalar için hazırlanan WOLVOX ön ödemeli sistem modülü sayesinde tüm bu işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

RESTORAN YÖNETİMİ PROGRAM ENTEGRASYONLARI

Image

Restoran PDA - Tablet Menü

Garsonlarınız PDA cihazından masa açsın, sipariş versin, ürün miktarlarını düzenlesin.
Müşterilere ürünleri tablet menü üzerinden tanıtarak fiyat ve görüntü hakkında bilgi verin.

Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu

Desteklenen yazar kasalarla online veya offline entegrasyon sağlayarak yazarkasadan yapılan satışları fatura olarak programınıza aktarın.
Image
Image

Rezzta Online Sipariş Sistemi

İnternet üzerinden sipariş alarak müşterilerinizin restoranınıza kolayca ulaşmasını sağlayın.

Franchise server modülü ile firmanızın merkezi ve şubeleri arasında bağlantı sağlayarak internet üzerinden şube bazlı kazanç analizi yapın.
Çağrı merkezi modülü ile operatörleriniz yönetim panelinden arayan müşteri için sipariş girebilsin, durumunu görüntülesin ve siparişi istediği şubeye aktarsın.Yemek Sepeti Online Sipariş Sistemi

Yemek sepeti üzerinden online sipariş alın müşteri portföyünüzü genişleterek satışlarınızı arttırın.
Image

Ücretsiz Dene

İŞLETMENİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER AKINSOFT'TA.

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI,WOLVOX MRP,WOLVOX CRM,WOLVOX İnsan Kaynakları,Ofis ve Veri Yönetimi,MUHASEBE,Ön Muhasebe,Genel Muhasebe,SEKTÖREL ÇÖZÜMLER,Hızlı Satış,Otel,
Servis,Restoran / Cafe / Bar,Site Yönetimi,Saha Satış,Akaryakıt,Otopark,Emlak,Eğitim,Sağlık,Sürücü Kursu,Araç Satış Kiralama,İnternet Cafe,BULUT ÇÖZÜMLER,E-Ticaret,OctoCloud,SiteCloud,Rezzta,DİĞER ÇÖZÜMLER,Bireysel Çözümler,Mobil Çözümler,E-Çözümler,Entegrasyonlar,Lisans,
Referanslar,Fiyat Hesaplama,SMS,Ücretsiz Programlar,ÇÖZÜM ORTAĞI,Çözüm Ortaklarımız,Çözüm Ortağı Çizelgesi,Çözüm Ortağı Başvurusu,Geleneksel Bonus Dönemleri,Çözüm Ortağı Girişi,KURUMSAL,Kurumsal,İnsan Kaynakları,Online İş Başvuru,Dr. Özgür AKIN,Dijital Dönüşüm,Ödüller & Başarılar,Kurumsal Kimlik,Kurumsal İşbirlikleri,MEDYA MERKEZİ,Medya Merkezi,Basın Bültenleri,INOVAX,AKINSOFT Video,İLETİŞİM,İletişim,Ücretsiz Dene,Robot Kirala/Satın Al,İstek ve Öneri,Etkinlik Daveti,Sponsor Talebi,Haber Üyeliği,Haklı Kullanıcı Platformu,Destek Asistanınız,Kişisel Verilerin Korunması,
©2024 aksbilisim.com - Akınsoft Konya

Search