Otel programında anlık kimlik bildirimi

AKINSOFT Wolvox Otel programında anlık kimlik bildirimi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

KBS ile sistemin kullanıcısı olan konaklama tesisi sorumlu işleticileri, konaklayan ve çalışanların kimlik bilgilerini Emniyet Genel Müdürlüğüne elektronik ortamda anlık bildirebileceklerdir. 

Konaklama tesisi yetkilisi, tesislerinin bağlı bulunduğu güvenlik birimine müracaat ederek kaydını yaptırması ve IP adresinin onaylatılması gerekmektedir. IP adresinin onaylanmaması halinde ilgili gönderim yöntemi kullanılmamaktadır.

 

AKINSOFT Wolvox Otel Programında Yapılması Gerekenler

1. AdımYetkili - Özel Ayarlar - Anlık Kimlik Bildirimi alanında yer alan E.G.M Anlık Bildiirm Sistemini Kullan işaretleyip, AKBS uygulamasını çalıştır mutlaka tıklanmalıdır.

2. Adım Uygulamayı çalıştırdıktan sonra karşımıza çıkan ekranda yer alan Kullanıcı Adı ve Şifresini dolduruktan sonra tamam butonuna basınız.

 

 

3. AdımRezervasyon kayıt ekranında gerekli müşteri bilgileri doldurulduktan sonra - Rezervasyonun durumu mutlaka Check-İn yapılmış olması gerekmektedir. Check-in tamamlanması ardından sağ üstte yer alan işlemlere tıklayınız. AKBS Giriş işlemine tıklamanız halinde EGM 'e kaydınız yönlendirilmiş olacaktır.

 

4. AdımKonaklayan misafirin çıkış işlemlerini EGM 'e bildirmek için. Folio içersinde yer alan check out işleminin mutlaka yapılmış olması gerekmektedir. Check out işlemi tamamlandıktan sonra sağ üstte yer alan işlemler alanından AKBS Çıkış İşlemi butonu kullanılarak işlem tamamlanmalıdır.

 

 

 

Not: Gönderimlerinizi  https://kbs.egm.gov.tr​ adresinden kontrol ediniz.

©2024 aksbilisim.com - Akınsoft Konya

Search